Російських окупантів та ворожої техніки на території Дніпропетровщини немає. Ситуацію на вечір 19 березня повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
-Сьогодні Генеральний штаб ЗСУ повідомив: у напрямку на Кривий Ріг ворог зупинений та закріплюється в районах населених пунктів Мала Шестерня, Петровка, Нововоронцовка, Високопілля, Архангельське, Князівка, Заградовка, Красновка, Пригір’я.
Ворог провокує, шукає слабкі місця. Та намарно, бо в нас потужний захист. Жоден російський солдат кордону Дніпропетровщини нині не перетнув. Завдяки Збройним силам, завдяки територіальній обороні, завдяки кожному нашому військовому і патріоту, – написав Микола Лукашук.









