ЗСУ знищили «Гради», якими ворог вдарив по Дніпропетровщині. Знищено також ворожий склад боєприпасів.
Раніше 9 канал повідомляв про те, що ворог знову обстріляв околиці Зеленодольська на Дніпропетровщині.
Тепер стало відомо, що нашим ЗСУ вдалося знищити ворожі «Гради», якими обстріляли Зеленодольськ.
Про це повідомив начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.
Він розповів, що удару завдали приблизно о 20:00. Жертв немає.
-Наші збройні сили, як завжди, моментально реагують, і дали гарну відповідь. Повністю знешкоджено склад боєприпасів. “Гради”, які обстріляли Зеленодольськ, також знищили, – повідомив Євген Ситниченко.
Окрім цього, біля Кривого Рогу взяли в полон ворожого орка. Він уродженець Горлівки, має паспорт так званої ДНР.
Зазначається, що полонений був дуже деморалізований та голодний, просив їсти.
Юлія Олександрова









