Увечері 22 березня окупанти завдали ракетного удару по Павлограду. В результаті загинула одна людина.
Удар завдали по залізничній станції Павлоград-2.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА
Валентин Резніченко.
-Дніпропетровщина
22 березня
18.20
Ракетні удари у Павлограді.
Знищена залізнична станція Павлоград-2.
Загинула одна людина.
Зруйноване залізничне полотно та колії.
Зійшли з рейок 15 вантажних вагонів.
Рух через станцію зупинено на невизначений час, – написав на своїй сторінці Валентин Резніченко.



Юлія Олександрова









