Котельні працюватимуть не цілодобово, а лише в певні години. Під час сирен їх відключатимуть.
Про це повідомили в КП «Павлоградтеплоенерго».
У денний час котельні відключатимуть від роботи у період з 10:00 до 18:00.
Це обумовлено насамперед підвищенням температури повітря у місті.
На підприємстві додали, що котельні працюють у штатному режимі і проблем з їхнім функціонуванням немає.
Ганна Рудська









