Дніпропетровською обласною прокуратурою відкрито кримінальну справу за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаному з умисним вбивством.
За даними слідства, 22 березня, приблизно 16:00 годині, збройні сили РФ, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили ракетний обстріл цивільного транспортного залізничного вузла – станції Павлоград-2.
За попередньою інформацією, одна особа загинула. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.
Прокурори продовжують вживати всіх можливих та належних заходів для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил Російської Федерації.
Якщо ви стали свідком воєнного злочину РФ, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua

Юлія Олександрова









