Декілька днів тому російські окупанти обстріляли місто Зеленодольськ.
Як повідомив мер Зеленодольська Дмитро Невеселий, 50% мешканців громади евакуювалися.
«Продукти харчування є в достатній кількості завдяки волонтерам та партнерам. Є невеликі поставки на магазини. Продовольча група товарів закрита. Банки не працюють. Аптеки працюють, але нема підвозу лікарських засобів. Запаси ми поповнюємо завдяки волонтерам», – повідомив Невеселий.
Сьогоднішня ніч пройшла більш-менш спокійно. Ворог не обстрілював місто.
З 21 березня працює дистанційне навчання. Але багато дітей виїхали з міста.
«Ми приймаємо дуже багато біженців з Херсонщини. Допомагаємо евакуйовуватися з територій, які непідконтрольні ЗСУ. Настрій у нас бойовий. Це наша земля, наше місто, тому будемо стояти за нього до останнього. Як міський голова скажу, що я з цього міста виїду останнім», – повідомив Невеселий.









