У тимчасово окупованому Бердянську захисники України пошкодили не один корабль окупантів, а чотири.
За повідомленням видання, крім знищеного корабля окупантів “Орськ”, пошкоджено ще 3 кораблі.
• пожежа на великому десантному кораблі “Саратов”
• рятуються втечею ВДК “Куніков” та “Новочеркаськ”, які також зазнали пошкоджень та втрат серед екіпажів (11 поранених, 3 загиблих).
Нагадаємо, що сьогодні, 24 березня, у тимчасово окупованому Бердянську місцеві жителі повідомили про пожежу у порту. Припускалося, що окупанти підпалили нафтобазу. Згодом виявилося, палав російський корабель.
-В захопленому РФ порту Бердянськ знищено великий десантний корабель “Орск” чорноморського флоту окупантів, – повідомили у прес-службі військово-морських сил.
А тепер у сьогоднішньому загальному рахунку – 4 ворожі кораблі.
Юлія Олександрова









