Не дивлячись, на вчорашні обстріли, ситуація стабільна. Місто забезпечене всім у повному обсязі – заявив очільник Павлограду Анатолій Вершина. Медичні заклади працюють. Навчальні – на дистанційній системі. Головні промислові підприємства Павлограду – у робочому режимі. Miсто прийняло та надає допомогу чималій кількості переселенців.








