Уряд України ухвалив рішення про виплату 15 мільйонів гривень одноразової допомоги родинам загиблих військовослужбовців Збройних Сил, які брали участь у збройному опорі окупантам.
Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, родинам загиблих військовослужбовців буде виплачено одноразову грошову допомогу в розмірі 15 мільйонів гривень.
“Весь український народ повстав на боротьбу. І поки наші війська мужньо захищають українські землі від навали окупантів, цивільні українці, українська держава почали працювати в режимі “все для фронту – все для перемоги”, – зазначив Денис Шмигаль.
Нагадаємо, військовослужбовці, що беруть участь у бойових діях, отримають додатково до 100 тисяч гривень щомісячно.
Юлія Олександрова









