31 березня країна-агресор здійснила заборонений реактивний артилерійський обстріл системою залпового вогню «Торнадо-С» двох населених пунктів Криворізького району Дніпропетровської області.
Три ракети були оснащені забороненими касетними боєприпасами.
Прокуратурою Дніпропетровщини здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни.
В ході огляду місця подій, вибухотехнічною службою області виявлено, розміновано та знешкоджено понад 32 касетні боєприпаси.
Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.
-Вказані дії рф становлять пряму загрозу життю й здоров’ю мирного населення, суперечать нормам міжнародного гуманітарного права, а саме конвенції про заборону касетної зброї, – наголошує прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Юлія Олександрова









