Спринтер із патріотичним тюнінгом придбали волонтери фонду «Надія» для того, щоб возити гуманітарні вантажі.
Автобус знайшли на базі одного з АТП, але він мав непривабливий вигляд – був у залишках старої реклами та фарби, а також з іржею.
Було вирішено нанести на транспортний засіб графіті. Про це повідомляє «Информатор».
Талановитий художник Данило Stensil зі своїм помічником працювали над таким незвичним замовленням два з половиною дні. І створили справжнє патріотичне авто, на якому зображені наші відважні воїни ЗСУ, котрі виглядають із яскравих соняшників, боронячи рідну землю.
-Тепер возити гуманітарку буде ще приємніше, – кажуть волонтери.


Юлія Олександрова









