У ніч на 3 квітня оккупанти обстріляли село в Апостолівському районі із системи залпового вогню касетними боєприпасами.
Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці мер Апостолового Андрій Оса.
-Вночі територію одного із сіл громади ворог обстріляв із системи залпового вогню касетними боєприпасами.
Потраплянь у житлові будинки, на щастя, немає. Постраждалих немає.
На місцях падіння снарядів працюють Поліція та ДСНС.
Ще раз закликаю не наближатися до боєприпасів і в жодному разі не чіпати їх чи їх частини!
Будьте уважні та бережіть себе! – написав міський голова.
Юлія Олександрова









