Окупанти у Харкові настільки голодні, що крадуть їжу у тварин. Про такі випадки дикунства розповів заступник мера Дніпра Михайло Лисенко, який керує евакуацією звірів з «Фельдман екопарку» до нашого міста.
Так, виснажені голодом орки викрали з екопарку моркву, буряк і капусту, призначені для харчування тварин.
-Фельдман Екопарк, знаходиться в 300 метрах від вояків Росії.
Сьогодні вночі вони сперли у наших тварин моркву, буряк і капусту. Я не маю емоцій,– написав у соцмережах Михайло Лисенко.
Юлія Олександрова









