Мер Нікополя Олександр Саюк розповів про ситуацію у місті.
«Вночі надзвичайних ситуацій не траплялось, місто та всі його служби працюють у штатному режимі. Дякуючи нашим військовим ми маємо стабільну ситуацію у регіоні. В межах доріг поруч з Нікополем та районом техніки та сил ворога немає. Не нехтуйте сигналами тривоги! Почули сирену – перейдіть в укриття. Бережіть своє життя та здоров’я», – написав на своїй сторінці у Facebook Саюк.
Ганна Рудська









