Заступник міського голови Маріуполя Сергій Орлов підтвердив інформацію про хімічну атаку російських військ на місто.
Про це заступник мера сказав у коментарі ВВС Україна.
“Ми не можемо надати більш детальну інформацію. Але у нас є підтвердження від військових, що це сталося”,– коротко сказав Орлов.
Медики зазначають, що в усіх постраждалих були однакові симптоми: почервоніння обличчя, підвищення артеріального тиску, сухість та печія в районі глотки, слизових ділянок очей, задуха.
Зараз усі постраждалі перебувають у задовільному стані.
Нагадаємо, 11 квітня полк “Азов” повідомив, що російські окупанти в Маріуполі скинули з безпілотника невідому отруйну речовину.
У постраждалих спостерігалася дихальна недостатність і порушення координації.
Юлія Олександрова









