Про це повідомив мер міста Сергій Рєзнік.
«З кількома тривогами, але без втрат – такою виявилася минула ніч. Дякуємо ЗСУ! За минулу добу лінія військових зіткнень завдяки нашим бійцям відсунута від Дніпропетровської області ще далі – під контроль України повернуто як мінімум 15 населених пунктів Херсонської області. А отже у ворога все менше можливостей діставати Дніпропетровщину засобами артилерії. А отже Новомосковськ стає все більш тиловим містом», – написав Рєзнік на своїй сторінці у Facebook.
Він також повідомив, що наразі у місті спокійно, ситуація під контролем.
«Новомосковськ воює, працює і волонтерить», – написав Рєзнік.
Ганна Рудська









