Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Доброго ранку, Дніпропетровщино! Ніч в області видалася спокійною. Дякуючи нашим військовим, наразі в регіоні повністю контрольована ситуація. Слава Україні та українським захисникам!», – написав на своїй сторінці у Facebook Микола Лукашук.
Ганна Рудська









