Мова йде про Приазовський державний технічний університет, будівлю якого зруйнували окупанти. Наразі він почне працювати на базі НТУ «Дніпровська політехніка».
Про це повідомила прес-служба Приазовского державного технічного університету.
«Незважаючи на значні руйнування навчальних корпусів, наш університет продовжує працювати, оскільки головне не стіни, а люди! НТУ «Дніпровська політехніка» – один із потужних закладів вищої освіти України – люб’язно надав нам майданчик для відновлення роботи нашого вишу. Нині ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», завдяки злагодженій роботі нашого колективу та керівництва Дніпровської політехніки, поновлює навчальний процес! Ми отримали можливість для продовження реалізації наших найамбітнішх планів – якісної підготовки нової української еліти! Дякуємо за гостинність місту Дніпро на Національному технічному університету «Дніпровська політехніка», – йдеться в повідомлені.
Ганна Рудська









