Два університету з Донецька та Луганська перемістилися до Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Відтепер викладати студентам вони продовжуватимуть у Дніпрі. 300 викладачам надали аудиторіїї та місця в гуртожитках.
Два університету з Донецька та Луганська перемістилися до Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Відтепер викладати студентам вони продовжуватимуть у Дніпрі. 300 викладачам надали аудиторіїї та місця в гуртожитках.