Цей день в Україні відзначають у третю суботу квітня. Цьогоріч він припадає на 16 квітня.
В День довкілля мешканців закликають вийти на вулиці та влаштувати «генеральне прибирання».
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
«Традиційно до Дня довкілля по всій країні проходили весняні прибирання. Із року в рік люди виходили на двір та наводили порядок. Пропонуємо мешканцям області і цьогоріч подбати про екологію і природу Дніпропетровщини. Зробити міста і села по-весняному гарними й квітучими. Та 16 квітня вийти на прибирання в усіх населених пунктах регіону»,– йдеться в повідомлені.
Ганна Рудська









