Про це повідомив Зеленодольський міський голова Дмитро Невеселий.
Нагадаємо, що вчора сапери знайшли в селищі Мала Костромка 157 ворожих снарядів. За місяць – майже 300.
«На протязі місяця сапери по селу Мала Костромка ліквідували 286 снарядів. Ще багато залишилось. І це тільки один населений пункт нашої Зеленодольської громади. Роботи продовжаться. Дякуємо команді спеціалістів саперів, службі ДСНС!», – написав на своїй сторінці у Facebook Дмитро Невеселий.
Ганна Рудська









