Про це повідомив голова дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 17 квітня. 8.40. На цю годину у нас все нормально. Спокійної Вербної неділі. Миру усім нам!», – написав на своїй сторінці у Facebook Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









