Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Дніпропетровщина. 18 квітня. 8.18. Ніч пройшла відносно спокійно, а вранці загарбники завдали ракетних ударів по області. Але 60% ракет було збито нашою ППО. Ми нелегка здобич», – написав на своїй сторінці у Facebook Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









