До регіону переїхали Східноукраїнський університет ім. В.Даля, Донбаський педуніверситет, Горлівський інститут іноземних мов, Приазовський технічний університет, Слов’янський хіміко-механічний технікум, Дружківський фаховий коледж, Бахмутський педагогічний та Бахмутський коледж транспортної інфраструктури.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«У одних рашисти зруйнували приміщення, інші були під постійними атаками. Зараз викладачі вже відновлюють дистанційні заняття зі своїми студентами. Ми своїх у біді не залишаємо. Все буде Україна!», – написав Резніченко на своїй сторінці у Facebook.
Ганна Рудська









