Наразі піротехніки працюють у двох районах Синельниківському та Криворізькому.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Найбільше артилерійських обстрілів було у Криворізькому районі. Тільки за останні два дні там знешкодили понад 200 боєприпасів. І це при тому, що обстежили лише 1,6 гектари землі. Роботи продовжуються. Фахівцям потрібен час, щоб убезпечити територію. Прошу місцевих бути максимально обачними. І ні за яких умов не чіпати підозрілі знахідки. Все буде Україна!» – написав на своїй сторінці у Facebook Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









