Наразі це може бути небезпечно для життя.
Про це повідомив Зеленодольський міський голова Дмитро Невеселий.
«Найближчі 3 дні прошу утриматись від прогулянок на вулиці. Бути поряд з безпечними місцями, якщо є можливість одразу переміщатись туди. Бережіть себе, бережіть тих, хто поряд з вами. Допомагайте один одному», – написав на своїй сторінці у Facebook Дмитро Невеселий.
Ганна Рудська









