Скористатися послугою можуть мешканці, чиї квартири чи будинки постраждали через війну.
Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.
«Раніше подати заяви про пошкоджене майно можна було у мобільному застосунку «Дія». Тепер така послуга доступна і на веб-сайті. Скористатися нею можуть власники квартир, приватних будинків або інших житлових приміщень, які були пошкоджені під час війни», – розповів Начовний.
Щоб подати заяву на порталі, слід зареєструватися або авторизуватися тут. Далі – заповнити форму, у якій вказати дані про пошкоджений об’єкт. Перевірити інформацію та відправити повідомлення.
Тим, хто вже відправляв заяву через мобільний застосунок «Дія», не потрібно робити це вдруге через сайт.
Усі отримають інформацію про початок процедури оцінки та компенсації. Її визначатиме уряд.
Ганна Рудська









