21 квітня наша ППО збила два ворожих літака на Харківщині. В районі Ізюму знищено російські винищувачі типу Су-34 та Су-35, а також один безпілотник.
Про це повідомляє прес-служба Повітряного командування “Схід”.
-Сьогодні підрозділами повітряного командування “Схід” у взаємодії з силами Операції Об’єднаних сил на Харківщині ліквідовано два ворожих літака.
За попередніми даними знищено російських винищувачів типу Су-34 та Су-35. Знешкодження повітряних цілей відбулося на висоті біля 6 000 метрів в районі Ізюму. Крім того, на Харківщині впродовж поточної доби також ліквідовано один БПЛА.
Вашій увазі відео з одним з літаків, що вже поширилося мережею,– пишуть повітряники.
Юлія Олександрова









