Нагадаємо, що вчора ввечері окупанти знищили залізничну інфраструктуру поблизу Новомосковська. Можливість відновлення руху поки що під питанням.
Також уточнюється, що постраждали не двоє людей, а п’ятеро: два чоловіки та три жінки. Усі постраждалі наразі знаходяться у лікарні.
«Тривожний вечір і тривожна ніч минули. Увечері по залізничній інфраструктурі поблизу Новомосковська агресор завдав три ракетні удари. Внаслідок цього постраждали цивільні об’єкти – повністю розбиті залізничне полотно та контактна мережа. Можливість відновлення руху поки що під питанням. Постраждали п’ятеро людей – двоє чоловіків і три жінки, всі в лікарні», – написав Сергій Рєзнік.
Він звернувся до мешканців міста з проханням не ігнорувати сигнали тривоги.
«Ще раз звертаю увагу на поведінку під час оголошення повітряної тривоги. Окупанти використовують застарілі боєприпаси, тож вони можуть прилетіти будь-куди», – наголосив Рєзнік.
Також він розповів, яка ситуація наразі у місті.
«Ситуація в місті спокійна. Дякуємо нашим захисникам. Дякуємо і віримо! Місто продовжує працювати у штатному режимі», — написав Сергій Рєзнік.
Ганна Рудська









