23 квітня наша ППО знешкодила два ворожі винищувачі та п’ять безпілотників у небі над Харківщиною та Дніпропетровщиною.
Детально про подвиги наших ЗСУ розповідає прес-служба Повітряного командування “Схід”.
-Активним видався переддень Великодня для підрозділів протиповітряної оборони Повітряне командування “Схід”. За сьогодні знешкоджено два літаки, попередньо це багатоцільовий винищувач та винищувач-бомбардувальник, а також 5 БПЛА. 6 з 7 повітряних цілей збито на Харківщині, ще один БПЛА – силами бойових розрахунків знищено на Дніпропетровщині,– йдеться в повідомленні.
Юлія Олександрова









