На щастя, ніхто не постраждав.
Про це повідомив голова ДніпропетровськоЇ ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 25 квітня. 09.36. Практично добу ворог випробовує нас повітряними тривогами…Вночі окупанти обстріляли з систем залпового вогню Новолатівську громаду. Поцілили по околицях населеного пункту. Ніхто не постраждав. Зараз все нормально. Доброго ранку!», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









