Велосипеди, дитячі коляски та інвалідні візки наразі знаходяться на складі одного з комунальних підприємств.
Про це повідомив міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий.
«Сьогодні наші хлопці з Нацгвардії, Тероборони та комунальних підприємств намагалися забрати покинуті людьми на кордоні з Дніпропетровщиною велосипеди. Дитячі та дорослі. А також інвалідні візки та дитячі коляски. Все це люди покинули, коли тікали від тих нелюдів з Херсонщини. Частково нам вдалося забрати це та відвезти на склад одного з комунальних підприємств. Коли закінчиться війна, власники все це можуть забрати»,– повідомив Невеселий.
Але велика кількість велосипедів, колясок та інвалідних візків ще залишилась на кордоні.
«Ми забрали лише 10% з того, що залишили люди. Почалися обстріли, тому не було можливості забирати інші речі»,– повідомив Невеселий.

Ганна Рудська









