Експонати для нього почали збирати ще декілька років тому.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
«Разом із військовими лікарями та ветеранами відкрили музей, присвячений подвигу криворізьких військових медиків, які героїчно рятують життя наших солдатів. Музей, насправді, почав створюватись ще до повномасштабної війни. Багато експонатів із ООСу. Нині експозиція поповнюється»,– написав Вілкул.
Також він анонсував, що після нашої перемоги у місті з’явиться музей українсько-російської війни.


Ганна Рудська









