На центральній площі Кам’янського мешканці виставили велосипеди, скейти, самокати, машинки, ведмедиків, ляльок. Всього зібрали 217 іграшок – за кількістю вбитих війною діток.
Так містяни підтримали акцію «Спустошені подвір’я».
Деталі повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«217 українських дітей, які більше ніколи не бавитимуться на подвір’ї, не ганятимуть на велосипеді, не проситимуть у мами купити нову іграшку… 217 українських дітей, життя яких безжалісно зжерла страшна війна…Сьогодні на центральній площі Кам’янського люди виставили велосипеди, скейти, самокати, машинки, ведмедиків, ляльок …217 іграшок, які більше ніколи не знадобляться вбитим дітям… У такий спосіб Дніпропетровщина підтримала акцію «Спустошені подвір’я», яка вже прокотилася світом. Це неможливо пробачити, бо смерть дітей не пробачають»,– написав Резніченко.





Ганна Рудська









