У разі великої заборгованості багатоквартирних будинків у Дніпрі, влада міста буде змушена перевести їх на погодинний графік подачі води.
Це може статися вже з 5 травня.
Про проблему повідомив заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.
-Сьогодні місто стикається з надзвичайно серйозною проблемою – з оплатою мешканців міста за послуги Водоканалу.
Платежі становлять менше 50% від виставлених платежів.
Розуміємо, усім важко.
Але, тим не менш, більшість води, що поставляється жителям у нас покупна з Аулів.
За електроенергію місто також платить і водою користуються всі. Так, усім важко. Проте платежі за спожиту воду в рази менші, ніж за опалення.
У разі великої заборгованості багатоквартирних будинків, моїм департаментом, починаючи з 5 травня цього року, розглядатиметься питання про переведення цих будинків на погодинний графік подачі води. І це вимушений захід. Це офіційно,– попередив Михайло Лисенко.
Юлія Олександрова









