Із хуліганських спонукань підозрюваний здійснив декілька пострілів із вогнепальної зброї вгору.
27 квітня, приблизно о 20:20, до поліції надійшло повідомлення про те, що на території садового товариства чутно постріли.
Правоохоронці з’ясували, що місцевий мешканець відпочивав із товаришем, а потім розпочав стрільбу з пістолета.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області.
В результаті інциденту ніхто не постраждав.
Поліцейські вилучили у зловмисника два пістолети та набої до них.
Зброю направлено на дослідження.
Хуліганом виявився 39-річний місцевий житель. Чоловіка затримано.
Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років.


Юлія Олександрова









