Бійці нашої легендарної бригади «Холодний Яр» ліквідували російську бойову машину піхоти. Вони не просто підбили ворожу техніку, а знищили вщент, перетворивши на попіл. Холодноярці зробили це на Харківщині.
Своїми досягненнями наші хлопці поділилися у Фейсбуці.
-Гарно горить російська БМП-3, яку вщент знищили сьогодні холодноярці на Харківщині,– написали герої та показали вражаючі фото.
Юлія Олександрова









