Зважаючи на обставини, комунальним закладам освіти Дніпра було запропоновано внести зміни до структури навчального року та завершити його 27 травня.
Про це повідомляє Департамент гуманітарної політики міськради.
Завершення навчального року 27 травня пропонується за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації самостійної навчальної діяльності учнів, додаткових консультацій з використанням технологій дистанційного навчання.
Юлія Олександрова









