Виробничий вибух контролюється, причин для занепокоєння немає.
Про це повідомила військова адміністрація Кривого Рогу.
«До уваги криворiжцiв! 5 травня, о 12.00, у виробничих цілях буде проведено плановий вибух у кар’єрі «№2 біс» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Інгулецький, Центрально-Міський райони). Виробничий вибух контролюється, причин для занепокоєння немає», – йдеться у повідомленні.
Ганна Рудська









