У нашій області машинам, які везуть пальне, будуть надаватися певні привілеї.
Деталі розповів голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Пришвидшуємо поставки пального.
Тепер машини, які везуть бензин, газ та дизельне паливо будуть першочергово проходити блок-пости. І можуть рухатися областю навіть у комендантську годину,– повідомив Валентин Резніченко.
Таке рішення було прийнято у зв’язку з дефіцитом пального на АЗС області.
Юлія Олександрова









