Наразі це може бути дуже небезпечно.
Про це в ефірі телемарафону «Інформоборона» на ДніпроТV заявив керівник тероборони Дніпра Геннадій Корбан.
«У Дніпрі була спроба вдарити по Амурському мосту. Наразі працюють спецслужби, щоб дізнатися, як закидали туди маяки. Громадянам треба розуміти, що краще об’їжджати Амурський міст. Ще б я рекомендував не ходити біля адміністративних будівель, таких як: ДніпроОДА, облрада, міськрада. Там нікого немає, але все-таки»,– сказав Корбан.
Ганна Рудська









