Енергетики Дніпропетровщини врятували пораненого хижого птаха – очеретяного луня
У нього було пошкоджене крило. Птаха відправили на лікування, після чого його випустять на волю.
Про це повідомляє прес-служба компанії «ДТЕК Дніпровські електромережі».
Птаха врятував співробітник «ДТЕК Дніпровські електромережі» від зграї собак. Він забрав пораненого птаха додому, адже через пошкоджене крило той не міг літати та потребував допомоги.
Щоб надати птаху необхідну допомогу, представники компанії звернулися до орнітологів. Пораненого луня відвезли на лікування у Кривий Ріг до фахівця з хижих птахів.
Це вже не перший хижий птах, якого вдалося врятувати енергетикам. Минулого року при ремонті ліній у Софіївському районі виявили родину сокола-чеглока з пташенятами, які обрали для гніздування опору високовольтних ліній. Їхнє гніздо перенесли на замінену опору.
Ганна Рудська









