7 травня на Дніпропетровщині кілька годин поспіль лунав сигнал тривоги. Проте обійшлося без ворожих обстрілів.
Ситуацію в області наприкінці дня повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Коротко про ситуацію на Дніпропетровщині станом на вечір 7 травня. Закінчується сімдесят третя доба протистояння України російському воєнному вторгненню.
Вдень в області кілька годин поспіль лунав сигнал тривоги. Втім обійшлося. Наразі ситуація на всіх напрямках контролюється Збройними силами України. Російських окупаційних військ на території регіону немає. Ще один день війни. Але Перемога близько. І кожен день боротьби наближає нас до неї. Вірте ЗСУ, вірте в Президента. Україна переможе,– написав Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









