Зараз в області все нормально.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«8 травня. 9.05. Ніч трохи неспокійна. Зараз все нормально. Відпочивайте. Доброго ранку!», – написав Резніченко.
Ганна Рудська
Зараз в області все нормально.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«8 травня. 9.05. Ніч трохи неспокійна. Зараз все нормально. Відпочивайте. Доброго ранку!», – написав Резніченко.
Ганна Рудська