Домашні улюбленці, яких власники вивезли з гарячих точок, знаходяться на перетримці у КП “Зооконтроль”. Підприємство робить велику справу – не дає людям розлучитися зі своїми чотирилапими друзями. Тут до них ставляться, як до своїх. Всіх жаліють та розуміють, який стрес пережили тварини.








