У Дніпрі триває демонтаж пам’ятних знаків, які нагадують про радянські часи.
10 травня у місті прибрали пам’ятник на честь 90-річчя комсомолу Дніпропетровщини та стелу на честь 50-річчя встановлення комуністичної влади.
Ці пережитки минулого знаходилися на одній з площ Дніпра, але у різних локаціях.
Згодом ці «раритети» можна буде побачити у музеї тоталітарного режиму.
Про це розповіла начальниця Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради Надія Лиштва.
-Декомунізація триває. Було – стало.
А потім буде музей тоталітарного режиму. Історію не можна забувати. Пам’ятати, аналізувати, робити висновки,– написала Надія Лиштва, показавши фото демонтажу та після завершення робіт.



Юлія Олександрова









