10 травня окупанти знову нанесли удар по території Зеленодольської громади.
Один будинок частково пошкоджено. Люди не постраждали.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Сімдесят шостий день війни проти рф. Під ранок ворог знову поцілив по околицям Великої Костромки, що у Криворізькому районі. Один будинок частково пошкоджено, з людей ніхто не постраждав. В інших куточках області ніч минула без надзвичайних ситуацій» – написав Микола Лукашук.
Ганна Рудська









