Громада міста Стрия передала Дніпру новий автомобіль швидкої медичної допомоги.
-На нашу потребу відгукнулися мер і громада міста Стрий. Вдячні за таку важливу допомогу. У цій машині є необхідне новітнє обладнання, зокрема й інфузомат, ШВЛ, кисневий балон, дефібрилятор, ноші, крісло-каталка, холодильник, багато розхідників тощо,– розповів директор КП «Автопідприємство санітарного транспорту» Микола Кокуца.
Він також зазначив, що у перші дні повномасштабної війни підприємство передало два автомобілі швидкої допомоги військкомату. І також чотири машини швидких було передано військовим частинам прямо на фронт. Отриманий новенький автомобіль буде працювати у місті, виконуватиме функції швидкої медичної допомоги.

Юлія Олександрова









