11 травня ворог тричі обстріляв Дніпропетровщину. Поцілили по Зеленодольську та Великій Костромці. Обійшлося без жертв.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Ворог тричі за сьогодні обстріляв Зеленодольську громаду.
Поціновувачі «руського миру» били з «Градів». Поцілили по Зеленодольську та Великій Костромці.
Є руйнування. Люди цілі, – повідомив Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









