Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти Дніпропетровщини.
Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1, ч. 2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, 12 травня окупанти в черговий раз обстріляли з артилерії забороненими касетними боєприпасами село Велика Костромка Дніпропетровської області. Внаслідок обстрілу зруйновано об’єкт енергетичної інфраструктури. За попередніми даними, одна людина загинула, є поранені.
Крім того, 11 травня 2022 року окупанти здійснили артобстріл околиць села Українка Криворізького району. На місці події виявлено нерозірвані ракети з боєприпасами.
У населеному пункті працює вибухотехнічна служба.






Ганна Рудська









